
Brilagi - LED плафон PILANA LED/24W/230V дъб/бял диаметър 30 см
Дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно вградено таванно осветително тяло. Възможност за избор на цветна температура (2700K / 4000K / 6500K) чрез превключвател на задната страна на осветителното тяло. Вграден енергоефективен LED източник.
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 10,5 W |
| Монтажен отвор | 155 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10,5 W |
| Температура на светлината | 4000 K/2700 K/6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 40 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | FUEVA Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Пластмаса
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност


Бяла дневна светлина
В наличност
Стъкло, метал, височина
В наличност
Стъкло, метал, топло бяла светлина
В наличност





Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност


Ширина, височина, дълбочина
В наличност



Пластмаса, височина, диаметър
В наличност
Стъкло, ширина, височина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност



Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Бяла дневна светлина
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност