Продукти, които може да харесате
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
История на цените
- 1.05.2026 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 29.11.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 13.07.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 11.07.2024 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 26.06.2024 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 12.06.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 11.04.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Електрическата примамка за насекоми е универсално устройство за унищожаване на насекоми. Използва се в хранителната индустрия, супермаркети, магазини, ресторанти и домакинства. Специална UVA лампа със спектър 365 nm за по-добро привличане на насекоми. Работна площ до 100 м². Работи без използване на химикали. Не отделя вредни вещества. Безопасна за здравето (безопасна за деца). Здрава конструкция от качествена пластмаса и неръждаема мрежа против насекоми. Лампата е оборудвана с изтегляща се тава, която улеснява премахването на насекоми. Примамката може да бъде поставена или окачена (верижка в комплекта). Вграден превключвател на страничния панел на лампата. Тип флуоресцентни лампи: 2 x 10 W UVA флуоресцентни лампи, лесно заменяеми. Живот на лампата до 8 000 часа. 1 м дълъг захранващ кабел. Напрежение на убивната мрежа 4200V~4500V. Широк избор от резервни UV флуоресцентни тръби ТУК.
Спецификации
| Тип | Капан за насекоми |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Цокъл | G13 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 8000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | INSECT Vayox, INSECT KILLER V-Tac, INSECT TRAP, KILLER V-Tac, UV Brilagi |
| Производител | Vayox |
Отзиви
Препоръчва се

Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност





