
Brilagi - LED плафон PILANA LED/24W/230V дъб/бял диаметър 30 см
История на цените
- 31.05.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 14.11.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Eglo 901406 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 см хром
В наличност
LED Осветление за окачен таван ROUND LED/15W/230V 4200K
Бяла дневна светлина
В наличност
Kliklap - Ретро рамка в крайно синьо
Пластмаса
В наличност
Solight WD140 - LED вградено осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K Ø 17 см бяло
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
Стъкло, метал, височина
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
Kanlux 39231 - Повърхностно монтиран LED панел BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 см CRI 90 UGR<19
Пластмаса, височина, диаметър
В наличност
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
Студено бялa светлина
В наличност
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/40W/230V 3000K 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Ecolite TL1901-18W/BI- LED Плафониера PILO LED/18W/230V 4100K 62 см бял
Бяла дневна светлина
В наличност
LED Панел за прикрепяне OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K
Метал, пластмаса, бяла дневна светлина
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
LED Плафониера FLORI LED/18W/230V 4000K бял Ø 29 см
В наличност
Klarstein Wondersky, инфрачервен нагревател за таван, 350W, 60 x 6,5 x 60 cm (ШxВxД), IP44
За изпращане след 4 дни
Paulmann 92034 - LED/14W Вградено осветление за окачен таван 230V
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Вграден LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
плафон 33cm White 18W APP756-1C
В наличност
Philips MESON LED 12,5W 230V 4000K вграден таванен светлинен източник
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Aigostar - LED RGBW Димируем стена Осветление MESH Smart LED/12W/230V + д.у. бял
Студено бялa светлина
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
