
Модерна таванна лампа черна 40 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED лампа, подходяща за всекидневната.Димируема чрез дистанционно управление (включено в комплекта).Температурата на светлината може да се регулира в три стъпки (3000/4000/5000К).
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Температура на светлината | 5000 K/3000 K/4000 K |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | LANCIANO Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност

Метал, кръгъл, единичен
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност

Комплекти
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Модерни, дърво, ориенталски
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност

Стъкло
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

