
Ledvance - LED Плафониера ORBIS LONDON LED/36W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн. Възможност за регулиране на яркостта и промяна на цветната температура чрез дистанционно управление. Цветна температура: 3000/4000/6000K. Функция за нощна светлина и памет (запаметяването работи само при изключване и включване чрез дистанционното управление). Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Метал, Пластмаса |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 56 W |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3100 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 56 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 56 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 215 W |
| Series | SPIRAL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи


Стъкло, модерни, LED лампи


Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, метал, LED лампи

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V


Стъкло, LED лампи, 230V


Стъкло, 230V, кръгъл

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Стъкло, 230V, кръгъл

Стъкло, LED лампи, 230V


Стъкло, модерни, LED лампи

Метал

Стъкло, модерни, LED лампи

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, ретро

Стъкло, LED лампи, 230V

Кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, модерни, LED лампи

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V

Комплекти
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка