
Kanlux 39231 - Повърхностно монтиран LED панел BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 см CRI 90 UGR<19
История на цените
- 31.05.2026 г. - 60,33 € / 118 лв.
- 15.01.2026 г. - 60,33 € / 118 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED панел за повърхностен монтаж. Идеален за осветление на офиси, рецепции, учебни стаи, работни кабинети и др. Цветната температура може да се настройва - 3000K / 4000K / 6500K. Лесен и бърз монтаж благодарение на бързите клеми. Индекс на цветопредаване: CRI >90. Нисък индекс на заслепяване: UGR
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Пластмаса |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6500 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4370 lm |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Еквивалент на класическата крушка | 305 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 90 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Офис |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Series | BLINGO Kanlux |
| Производител | Kanlux |
Подобни продукти


LED Плафониера FLORI LED/18W/230V 4000K бял Ø 29 см
В наличност
Klarstein Wondersky, инфрачервен нагревател за таван, 350W, 60 x 6,5 x 60 cm (ШxВxД), IP44
За изпращане след 4 дни
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/40W/230V 3000K 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Вграден LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Philips MESON LED 12,5W 230V 4000K вграден таванен светлинен източник
В наличност
LED Панел за прикрепяне OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K
Метал, пластмаса, бяла дневна светлина
В наличност
Ecolite TL1901-18W/BI- LED Плафониера PILO LED/18W/230V 4100K 62 см бял
Бяла дневна светлина
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
плафон 33cm White 18W APP756-1C
В наличност
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличност
Paulmann 92034 - LED/14W Вградено осветление за окачен таван 230V
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Aigostar - LED RGBW Димируем стена Осветление MESH Smart LED/12W/230V + д.у. бял
Студено бялa светлина
В наличност
Solight WD140 - LED вградено осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K Ø 17 см бяло
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
LED Осветление за окачен таван ROUND LED/15W/230V 4200K
Бяла дневна светлина
В наличност
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Kliklap - Ретро рамка в крайно синьо
Пластмаса
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
Стъкло, метал, височина
В наличност
Brilagi - LED плафон PILANA LED/24W/230V дъб/бял диаметър 30 см
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло PILANA LED/60W/230V дъб/бяло Ø 60 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901406 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 см хром
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
Студено бялa светлина
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон LARIOS LED/72W/230V черен, диаметър 59 см, с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
