перфектно осветена кухня
труден монтаж за един човек
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilum, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
|---|---|
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP40 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 295 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 4250 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Series | XELENT Brilum, OREGA N LINX Brilum, LED PANEL Brilum |
| Производител | Brilum |
Отзиви на потребителите
перфектно осветена кухня
труден монтаж за един човек












Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност




Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност





Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


230V
В наличност

Модерни, стенни закачалки, метал
В наличност

Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка