Евтино плафоново осветление, на снимката изглеждаше по-добре. Но за тези пари вероятно няма за какво да се оплаквам, изпълнява функцията си.
История на цените
- 22.05.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 21.03.2025 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 8.11.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 7.11.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Направете живота си по-приятен с интелигентните продукти на AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да се наслади с интелигентно осветление. Приемете високоефективен LED източник на светлина, с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината от топла до студена бяла. Възможност за превключване между многоцветна (RGB) и бяла светлина. Управление чрез дистанционно управление или приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете своя смартфон чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Цветова температура | Студено бялa светлина |
|---|---|
| Тип | Лампа |
| Функция | Смарт осветление/LED технолигия/RGB |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Степен на механична устойчивост | IK05 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 245 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| Стил | Други |
| Series | RGB CEILING Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Предимството е дистанционното управление, възможността за намаляване на интензитета на светлината и комбиниране на цветови ефекти.
Много цветове, управление от мобилен телефон.
Подобни продукти

Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло PILANA LED/60W/230V дъб/бяло Ø 60 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - димируемо LED таванно осветително тяло LARIOS LED/72W/230V бяло Ø 59 см + дистанционно управление
Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 40 см с LED 4-степенен димер - Liv
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Aigostar - LED RGBW Димируем панел за вграждане MESH LED/36W/230V 60x60 см
Студено бялa светлина
В наличност
Smart LED панел черен 60cm вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
В наличност
Brilagi - SMART димируемо таванно LED осветително тяло/36W/230V Ø 48 см Wi‑Fi Tuya + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
Brilagi - LED плафон LARIOS LED/72W/230V черен, диаметър 59 см, с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен LED панел черен 40 см вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличност
Лампа APP927-1F
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 cm черно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление CALA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
В наличност
LED панел черен правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - Димируем LED полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm черен + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
LED панел черен квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
LED Панел за прикрепяне OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K
В наличност
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Atmosphera - Детска настолна лампа STARRY MUSHROOM 1xE14/25W/230V розова
Детски настолни лампи
В наличност
Brilagi - LED соларна декоративна верига BUBBLE 300×LED/8 функции 30 m IP65 топла бяла светлина
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 18xE12 13m черна IP44 топла бяла светлина
Стена, Струнни светлини
В наличност
Tefal - Форма за торта DELIBAKE 22 см червен
⌀ 22 cм, за торти
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност