
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/96W/230V IP44 черно + дистанционно управление
История на цените
- 29.04.2026 г. - 152,48 € / 298,22 лв.
- 12.02.2026 г. - 152,48 € / 298,22 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло с дистанционно управление. Удобно управление с помощта на дистанционно управление или чрез приложението LampSmart Pro (протокол Bluetooth). Възможно е плавно да се димира, да се променя цветът на светлината или да се избира между предварително зададени режими. Функция за запаметяване - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки остават запазени, докато не направите промяна (работи само при управление с дистанционното; при управление със стенен ключ функцията за запаметяване не работи). Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е част от комплекта.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 96 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 9600 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 660 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 96 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола/Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 96 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Стил | Други |
| Series | FRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000-6500K +дистанционно
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление CALA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm бяло + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED smart осветително тяло за таван 16,5 W FUEVA-Z – EGLO
В наличност
Brilagi - димируем LED таванен плафон FALCON II LED/67W/230V Ø 40 cm черен +ДУ
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируемо LED осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000-6500K Ø 38 см + дистанционно управление
В наличност
Philips - димируема LED таванна лампа Hue AURELLE LED/21W/230V Ø 39,5 см бяла
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Globo 41764-18 - LED Плафониера BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
Globo 416080AD1 - LED Плафониера DORO LED/12W/230V 3000K 30x30 см
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x34 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V 22x22 см IP54
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Aigostar - LED Димируем панел за вграждане LED/36W/230V 60x60 см
Студено бялa светлина
В наличност
Aigostar - LED RGBW Димируем панел за вграждане MESH LED/36W/230V 60x60 см
Студено бялa светлина
В наличност
Интелигентен LED панел черен 40 см вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличност
Smart LED панел черен 60cm вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируем LED полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm черен + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED smart осветително тяло за таван 33 W SALOBRENA-Z – EGLO
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с DO
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо таванно LED осветително тяло FLARE LED/43W/230V 3000/4000/6000K + с дистанционно управление
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 120x30 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем плафон LED/85W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличност
Eglo 900093 - Димируемо LED RGBW таванно осветително тяло ROVITO-ZLED/14,6W/230V черно
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME LED/25W/230V 30x30 cm черно + дистанционно управление
В наличност
LED Димируем плафон LED/30W/230V 3000-6500K Ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност