
Пендел atmosphera Alara, Бежов, 69 cm
Метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал

Метал


Модерни, LED лампи


Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка



Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
