
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3000 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 205 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | MILKY WAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Бяла дневна светлина
В наличност
Пластмаса
В наличност

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност




Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Пластмаса, височина, диаметър
В наличност




Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност


Метал, пластмаса, бяла дневна светлина
В наличност
Бяла дневна светлина
В наличност




Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност


Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност