
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло VIBE LED/36W/230V 3000-6500K черно +ДУ
Ширина, височина, дълбочина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 26.54 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Пластмаса |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2280 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Степен на механична устойчивост | IK05 |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | RGB CEILING Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Ширина, височина, дълбочина
В наличност
Стъкло, метал, топло бяла светлина
В наличност



Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Ширина, височина, дълбочина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност






Стъкло, ширина, височина
В наличност
Ширина, височина, топло бяла светлина
В наличност


Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност


Пластмаса
В наличност
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност