
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло VIBE LED/24W/230V 3000-6500K черно +ДУ
Студено бялa светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 45.42 и с гаранция от 3 години.
| Цветова температура | Студено бялa светлина |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm, 3500 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия, RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W, 240 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Степен на механична устойчивост | IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05, IK05 |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar, RGB CEILING Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Студено бялa светлина
В наличност








Топло бяла светлина
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност







Топло бяла светлина
В наличност



Дърво
В наличностБезплатна доставка



Дърво
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличностБезплатна доставка



Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
