
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
История на цените
- 29.04.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 7.11.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Димируемо таванно осветително тяло с LED технология. Елегантен дизайн, съчетаващ естествен дъб и бял метал. Подходящо за дневна и спалня. С дистанционно управление светлината може плавно да се димира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Функция памет - при включване осветлението запазва последните избрани настройки, докато не ги промените. Функцията памет работи само при изключване с дистанционното управление, а не с класическия ключ. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000 - 6500K.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Дървен декор | Дъб |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Черно метално LED затъмняващо се висящо осветително тяло Tenso – Fischer & Honsel
Безплатна доставка
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление MODERN LED/80W/230V 2700-6500K + DO
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Смарт плафон бежов 35 см вкл. LED и дистанционно управление - Flat Drum
В наличностМодерна релсова система бяла 1-фазен 300cm - Iconic
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
LED Лампа за окачен таван SAMSUNG CHIP LED/6W/230V 3000K Ø 12 см бял
В наличност
Rabalux 71077 - LED Панел за повърхностен монтаж DAMEK LED/24W/230V 4000K 60x30 см
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 32164 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло SALITERAS-C LED/24W/230V бяло
В наличност
Eglo 64637 - LED Лампа за окачен таван FUEVA 1 PRO LED/16W/230V 3000K хром
Метал
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME LED/58W/230V 120x30 cm бяло + дистанционно управление
В наличност
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Бяло LED вградено осветление осветително тяло за таван FUEVA 5 – EGLO
В наличност
Вграден LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Solight WD141 - вградено LED осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K 17x17 cm бяло
В наличност
Brilliant - Димируемо таванно LED осветително тяло SORELL LED/24W/230V бяло + дистанционно управление
В наличност
Solight WD143 - LED осветително тяло за окачен таван 18W/230V 3000/4000/6000K 22,5x22,5 cm бяло
В наличност
LED smart осветително тяло за таван 19,5 W FUEVA-Z – EGLO
В наличност
Aigostar - LED вградено осветително тяло LED/6W/230V 3000K 12x12 см бяло
В наличност
Brilagi-LED димируемо осветително тяло NANCI LED/60W/230V 3000-6500K Ø 49 cm бяло с дистанционно управление
В наличност
LED Плафониера LED/32W/230V 4000K 120x7 см черен
В наличност
LED Лампа за под кухненски шкаф QTEC LED/36W/230V 120 см черен
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност