
Aigostar - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло MESH LED/24W/230V 3000-6500K черно + дистанционно управление
Стъкло, пластмаса, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Икономия на енергия и щадене на околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да изпита с интелигентното осветление. Оборудван с високоефективен LED източник на светлина, отлично цветопредаване, висока яркост, енергоспестяване и екологична устойчивост. Яркостта и цветната температура са регулируеми – от топла до студено бяла светлина. Възможност за превключване между многоцветно (RGB) и бяло осветление. Управление чрез дистанционно управление или приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете своя смартфон чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3500 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 240 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Степен на механична устойчивост | IK05 |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | VIBE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло, метал, топло бяла светлина
В наличност



Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Ширина, височина, дълбочина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност






Стъкло, ширина, височина
В наличност
Ширина, височина, топло бяла светлина
В наличност


Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност


Пластмаса
В наличност
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност