
199 €
389,21 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 24.75 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други |
|---|---|
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1430 lm |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Series | DAMEK Rabalux |
| Производител | Rabalux |






Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност










Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност





Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Стенни часовници
В наличност