
24,75 €
48,41 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 31 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 31 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 285 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 4100 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 31 W |
| Series | SALOBRENA Eglo |
| Производител | Eglo |

















Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност





Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка

Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Студено бялa светлина
В наличност

Дърво
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


230V
В наличност

Модерни, стенни закачалки, метал
В наличност

Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка