
Philips MESON LED 12,5W 230V 4000K вграден таванен светлинен източник
История на цените
- 27.05.2026 г. - 8,69 € / 17 лв.
- 5.03.2024 г. - 8,69 € / 17 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осветителното тяло отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не натоварва очите ви. Благодарение на LED технологията това осветително тяло е изключително енергоспестяващо, като може да намали разходите ви за електроенергия до 80%.
Спецификации
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
|---|---|
| Общ светлинен поток | 1300 lm |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 125 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12,5 W |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm |
| Стил | Други |
| Series | MESON Philips |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Klarstein Wondersky, инфрачервен нагревател за таван, 350W, 60 x 6,5 x 60 cm (ШxВxД), IP44
За изпращане след 4 дни
LED Плафониера FLORI LED/18W/230V 4000K бял Ø 29 см
В наличност
плафон 33cm White 18W APP756-1C
В наличност
LED панел бял правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Aigostar - LED RGBW Димируем стена Осветление MESH Smart LED/12W/230V + д.у. бял
Студено бялa светлина
В наличност
LED Панел за прикрепяне OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K
Метал, пластмаса, бяла дневна светлина
В наличност
Вграден LED панел бял квадратен вкл. LED 3000K - 6500K с DIP превключвател - Seagal
В наличност
Osram - LED панел за повърхностен монтаж PLANON LED/40W/230V 3000K 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Paulmann 92034 - LED/14W Вградено осветление за окачен таван 230V
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличност
Solight WD140 - LED вградено осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K Ø 17 см бяло
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло PILANA LED/60W/230V дъб/бяло Ø 60 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901406 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 см хром
В наличност
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED плафон LARIOS LED/72W/230V черен, диаметър 59 см, с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - SMART димируемо таванно LED осветително тяло/36W/230V Ø 48 см Wi‑Fi Tuya + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
Интелигентен LED панел черен 40 см вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличност
Smart LED панел черен 60cm вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Immax NEO 07534L - Термостат за подово отопление SMART 230V/3A Wi-Fi Tuya
В наличност
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
REA-U6332 - Мивка за плот BELINDA 33x46,5 см керамика/черна/бяла
Керамика
В наличностБезплатна доставка