
Aigostar - LED Димируем плафон LED/38W/230V 2700-6500K + д.у.
История на цените
- 27.05.2026 г. - 86,87 € / 169,9 лв.
- 12.03.2025 г. - 86,87 € / 169,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Регулируемо таванно осветително тяло с LED технология. Подходящо за поставяне в дневната и спалнята. С дистанционно управление светлината може плавно да се регулира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Благодарение на функцията таймер можете да зададете времето за осветление според вашите нужди. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 2700 - 6500K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 38 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4400 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 305 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 38 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 38 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Series | GEO CEILING Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Подобни продукти


Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901406 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 см хром
В наличност
Ecolite LED-WSQ-CCT/12W/CR- LED Лампа за окачен таван RAFA LED/12W/230V IP44 черен
В наличност
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление CALA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Ширина, височина, дълбочина
В наличност
Smart LED панел черен 60cm вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло PILANA LED/60W/230V дъб/бяло Ø 60 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен LED панел черен 40 см вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличност
Brilagi - LED плафон LARIOS LED/72W/230V черен, диаметър 59 см, с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - SMART димируемо таванно LED осветително тяло/36W/230V Ø 48 см Wi‑Fi Tuya + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
LED панел черен правоъгълен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
LED панел черен квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/12W/230V 4200K Ø 16,7 см кафяв
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MILKY WAY LED/24W/230V 3000K 37x37 см
В наличност
Таванна лампа бяла 40 см с LED 4-степенен димер - Liv
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см бял + д.у.
В наличност
LED панел бял квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Aigostar - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло MESH LED/24W/230V 3000-6500K черно + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
Smart LED панел бял 60cm вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901425-Комплект 3xLED RGBW St.ko.pod.sv. FUEVA-Z LED/2,8W/230V 8,8cm IP44 черен
В наличност
Solight WD140 - LED вградено осветително тяло 12W/230V 3000/4000/6000K Ø 17 см бяло
В наличност
Лампа APP927-1F
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED с дистанционно управление - Liv
В наличностБезплатна доставка
Smart LED панел бял 40 см вкл. LED Dim to Warm с дистанционно управление - Knob
В наличност
Модерен таванен аплик стомана 120 см с LED 4-степенна димираща - Liv
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Immax NEO 07534L - Термостат за подово отопление SMART 230V/3A Wi-Fi Tuya
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност