
Immax NEO 07248L-LED Димируема лампа SEMPLICI 36W/230V Wi-Fi Tuya черен + д.у.
Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с енергоспестяваща LED технология. Благодарение на степен на защита IP44 е подходящ и за помещения с повишена влажност. Възможност за ръчно превключване между 3 цветни температури - 3000K, 4000K и 6000K. Налични са няколко размера с подходяща мощност. Захранващият блок (драйвер IP20) е включен в комплекта.
| Напрежение | 230 V |
|---|---|
| Място | Баня |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Форма | Квадратен |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Ъгъл на лъча | 140 ° |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Входяща мощност | 12 W |
| Общ светлинен поток | 960 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Стил | Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Дълбочина на вграждане | 10 mm |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Монтажен отвор | 155x155 mm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | LADA Ecolite |
| Производител | Ecolite |

Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност



Дърво, ширина, височина
В наличностБезплатна доставка





Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Дърво
В наличностБезплатна доставка






Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Студено бялa светлина
В наличност


Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност





Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Стенни часовници
В наличност