
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 120x30 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител. Подходящ само за вътрешна употреба (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Възможно е също управление чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системи Android и iOS. Осветителят предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция за запаметяване и режим нощна светлина. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможност за управление на няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Максимална входяща мощност на лампата | 85 W |
|---|---|
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 85 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 6800 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 470 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 85 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CEILING Nedes |
| Производител | NEDES |

Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност















Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка



Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност

Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност




Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност