
Salt лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Солна лампа не е само красив аксесоар за интериора. Благодарение на действието си може да йонизира въздуха и така да осигури по-добър микроклимат в помещението.Когато соленият камък се загрее, лампата работи значително по-интензивно.Това е естествен камък, така че всяко парче е уникално.Тегло на лампата: ок. 1,85 kg.Този солен камък произхожда от Пакистан.В комплекта е включен ключ на кабела и крушка.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА |
| Място | Всекидневна стая |
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 15 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Цокъл | E14 |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип щепсел | C |
| Общ светлинен поток | 90 lm |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Тип | Настолна лампа |
| Стил | Декоративен |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | SALT, ROCK Rabalux |
| Производител | Rabalux |

230V, стоящи
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Метал, 230V, диаметър
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност


Пластмаса
В наличност


LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, стена
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност
LED ленти, метал
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност
230V, стоящи, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
В наличност
Стена
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса
В наличност

Метал, 230V, диаметър
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стена, Струнни светлини
В наличност


Пластмаса, соларен източник, диаметър
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност