Продукти, които може да харесате
История на цените
- 30.04.2026 г. - 27,56 € / 53,9 лв.
- 20.05.2025 г. - 27,56 € / 53,9 лв.
- 19.11.2024 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 22,96 € / 44,91 лв.
Описание на продукта
Солните лампи бързо подобряват климата в помещението, в което са разположени.Възможност за употреба не само у дома, но и в офиси или релакс центрове.Основната функция на лампата е отрицателната йонизация на въздуха.Йонизираният въздух помага на хора с проблеми с кръвообращението, дихателни проблеми, астма и алергии.Други ползи са повишаване на защитните сили на организма или облекчаване на храносмилателни проблеми, главоболие и безсъние.Естествен камък - всяко парче е оригинално (височина в диапазона 190 - 230 мм).Приятна и уютна светлина.Може да се използва и като интересна интериорна декорация.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА, ДА |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Дървен декор | Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша, Елша |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm, 90 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT, SALLY Lamkur, SALT |
| Производител | Lamkur |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Никакви
Красива лампа.
Препоръчва се

Основен комплект - Philips Hue WACA 2м LED RGBW димируем лента/20W/230V
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения LED/15W/5V
В електрически контакт, стоящи
В наличност
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
LED външен декоративен низ 20xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличност
LED Гирлянда 10 метра 10 лампи ярка IP44 - Chill
Пластмаса
В наличност
Philips - LED RGBW димируема външна гирлянда Hue FESTAVIA 20xLED 14m IP65
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения VITABLOOM 3xLED/10W/230V
230V, стоящи
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Aigostar - LED RGB регулируема соларна лента LED/10W/3,2V 10 м IP65 + DO
LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност
Immax NEO 07726L-LED RGB+CCT димируем лента 24W/230V 5м IP65 Wi-Fi Tuya+DO
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличност
Immax NEO 07775L- LED RGB+CCT Димируема лента 48W/230V 10 м IP65 Wi-Fi Tuya + д.у.
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 черен
В наличност
Govee - TV 46-60" SMART LED подсветка RGB + дистанционно управление
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
Philips - LED RGBW димируема лента Hue FLUX 3m LED/29W/230V 2200-6500K
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

























