



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлинната верига от Rex London е чудесен аксесоар за създаване на уютна атмосфера в интериора. Тя е снабдена с 60 LED светлини и се захранва с батерии, което позволява гъвкавото ѝ поставяне, без да се налага да се търси електрически контакт. Общата дължина на веригата е приблизително 300 см, без да се смятат кутията за батерии и свързващият проводник. Светлините са разположени на разстояние приблизително 5 см една от друга, а разстоянието от кутията за батерии до първата светлина е приблизително 34 см. За работата са необходими три батерии АА, които не са включени в комплекта. Веригата е предназначена за използване само на закрито.
| Държава на произход | CN |
|---|---|
| Материал | Метал/пластмаса |
| Тип контакт | LED |
| Тегло | 0.032 kg |
| Разстояние между лампите | 5 cm |
| Дължина | 340 cm |
| Захранване | На батерии |
| Местоположение | Интериор |
| Включени батерии | Не |
| Брой батерии | 3 бр. |
| Тип батерия | AA |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Производител | Rex London |


Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност

Метал, 230V, диаметър
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
230V, стоящи
В наличност

230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност

230V, стоящи, светлини с RGB
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност
Метал, 230V, диаметър
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност


LED ленти, стена
В наличност

Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, метал
В наличност


230V
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, соларен източник, диаметър
В наличност
240×260 cм
В наличност

Диаметър
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Маса, диаметър
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър


39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

53×60×46 cм, от пластмаса, диаметър

37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
140×137 cм, воал, завеси от една част
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност