
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
История на цените
- 1.05.2026 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 20.05.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Солните лампи бързо подобряват климата в помещението, в което са разположени.Възможност за употреба не само у дома, но и в офиси или релакс центрове.Основната функция на лампата е отрицателната йонизация на въздуха.Йонизираният въздух помага на хора с проблеми с кръвообращението, дихателни проблеми, астма и алергии.Други ползи са повишаване на защитните сили на организма или облекчаване на храносмилателни проблеми, главоболие и безсъние.Естествен камък - всяко парче е оригинално (височина в диапазона 160 - 190 мм).Приятна и уютна светлина.Може да се използва и като интересна интериорна декорация.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Тип | Настолна лампа |
| Стил | Декоративен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Дървен декор | Елша |
| Тип щепсел | C |
| Метод на свързване | За контакт |
| Общ светлинен поток | 90 lm |
| Series | SALT, SALLY Lamkur |
| Производител | Lamkur |
Подобни продукти


Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V
В наличност
LED свещи в комплект от 4 бр. – Hilight
Стоящи
В наличност
LED свещи в комплект от 3 броя (височина 15 см) Sille - Sirius
Стоящи
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Оранжева LED восъчна свещ в стъкло, височина 7,5 см M-Twinkle - Star Trading
Стъкло, стоящи
В наличност
LED свещ (височина 25 cm) Sille – Sirius
Стоящи
В наличност
LED свещи в комплект от 2 броя (височина 25 см) Presse - Star Trading
Стоящи
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Paulmann 3989 - LED RGBW/19W димируема лента TIP 10 m 230V + дистанционно управление
LED ленти, 230V
В наличност
Светлинна верига на батерии дължина 340 cm – Rex London

Пендел LINA APP419-2CP
В наличност
WiZ - LED RGBIC димируема лента 10m LED/21W/230V 2700-6500K Wi-Fi
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
LED преносимо външно осветително тяло със соларен панел и USB ø 12 cm Soft Spot – Rosendahl
Пластмаса, е слънчева
В наличност
Eurekakids - Светещ балон, LED с 20 часа светлина, 25 см

Светлинна декорация с USB в естествен цвят ø 8 cm – Dakls
Стоящи
В наличност
Лампа Spider Rope 6
В наличност
Смарт LED лента RGBW 3 метра 12W 1020 lm 2700-6500K
LED ленти
В наличност
Сива LED восъчна свещ в стъкло, височина 12,5 см Flamme - Star Trading
Стъкло, стоящи
В наличност
Rabalux 76025 - LED Лава лампа POPPILOL LED/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Аплик APP1408-W
В наличност
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличност
Външна LED свещ (височина 12 см) Serene - Star Trading
Стоящи
В наличност
Умна външна лампа сива 35 см IP44 вкл. Wifi A60 - Nura
Пластмаса
В наличност
LED неонова светлинна декорация 5 W Cocktail – Leitmotiv
Пластмаса, стоящи
В наличност
Комплект от 10 LED свещи с дистанционно управление Вал, височина 13,5 cm - Star Trading
Пластмаса, стоящи
В наличност
Комплект от 2 LED свещи от сив восък, височина 7,5 см Flamme Swirl - Star Trading
Стоящи, ECOlogic
В наличност
Бяла светлинна декорация Solina – Markslöjd
Хартия, стоящи
В наличност
Черна светлинна декорация с USB ø 12 cm Twist Hexagon – Gingko
Хартия, стоящи
В наличност
Смарт COB LED лента 3 метра RGB 35W 1040 lm 2700 - 6500K IP44
LED ленти, стена
В наличност
Комплект от 6 броя наземни прожектора AR111 регулируеми IP65 - Delux Honey
Стъкло
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка