
Brilagi - Соларна LED декоративна гирлянда BUBBLE 100×LED / 8 режима, 10 м, IP65, топла бяла светлина
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна гирлянда във формата на малки топчета ще придаде вълшебна атмосфера на вашата градина, тераса или балкон. 8 режима на осветление. Брой LED диоди: 50. Цвят на светлината: топла бяла. Диаметър на топчето: 2,3 cm. Разстояние между светлинните източници: 13,5 cm. Вградена батерия: Ni-MH, 600mAh, 1,2V. Време на светене: 6 - 7 h.
| Тип | Соларна лампа/Екстериорни лампички/Декорации |
|---|---|
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Капацитет | 600 mAh |
| Жавот на батерията | 7 h |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Дърво
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност

Дърво
В наличност

Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност



LED ленти, дърво
В наличност



Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Дърво
В наличност
Метал
В наличност
Дърво
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, 12V, от една част
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


E27, LED
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност