
Външна лампа стомана с гнездо IP44 - Malios с пирон за заземяване и кабелен втулка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна декоративна гирлянда с LED крушки. Брой крушки: 25 (E12, 1W, 90 lm) + 2 резервни крушки безплатно. Цвят на светлината: топла бяла. Дължина на осветената част: 15 m. Разстояние между крушките: 60 cm. Удобно управление с дистанционно (включено в комплекта). Дистанционното позволява включване/изключване, регулиране на яркостта, избор между 9 режима на осветление и задаване на таймер. Гирляндите са взаимно свързваеми, възможност за свързване до 100 m. Крушките могат лесно да се демонтират и подменят. Степен на защита: IP65 (за външна и вътрешна употреба).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E12 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 25 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 2250 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | E |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Производител | SmartLED |

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
230V
В наличност


Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Стоящи светлини
В наличност
Висящи светлини, е слънчева
В наличност


Пластмаса
В наличност

Е слънчева
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност




Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Таванни светлини, 230V, дърво
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка