
Nobleza - LED Осветление за аквариум LED/1W/230V IPX7 20 см
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Защита срещу временно потапяне във вода (от 15 см до 1 м дълбочина) - IPX7. В комплекта са включени два държача с вендузи, които ви позволяват да закрепите осветлението на повечето повърхности.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Входяща мощност | 1,5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IPX7 |
| Тип | Oсветление за аквариум |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Series | TERRARIUM LIGHT Aigostar |
| Производител | Nobleza |

230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
LED ленти
В наличност

LED ленти, 230V
В наличност
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, пластмаса, стена
В наличност
Стоящи
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност

Стоящи
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 12V
В наличност


Стена, Струнни светлини
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стъкло, метал, стоящи
В наличност
Стоящи, ECOlogic
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Стоящи
В наличност
230V
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Среден
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

