Препоръчва се
Aigostar -LED Външна декоративна гирлянда 300xLED/6W/230V 15x0,6m IP44 студено бяла
История на цените
- 25.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 28.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Външна светлинна верига/висулка, идеална за декорация на градини. Използва се като декоративно осветление поради ниската светлинна интензивност. Захранване чрез захранващ кабел (трансформатор в комплекта). Тип щепсел: F - повече информация ще намерите тук. 8 режима на осветление. Превключването между режимите се осъществява чрез бутон на щепсела. Разполага с функция памет и таймер. Цвят на светлината: студено бяло. Брой LED диоди: 300. Височина на висящата част: 0,6 м. Дължина на осветената част на кабела: 15 м. Дължина на захранващия кабел: 3 м. Цвят на кабела: прозрачен.
Спецификации
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Електричество |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички, Декорации/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Тип щепсел | F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Brilagi - Ултра тънко LED осветително тяло за баня LED/18W/230V Ø 30 см златисто IP54
С IP44
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
