
Brilagi - LED RGBW външен коледен гирлянд 200 LED, 8 функции, 25м, IP44, DO
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Икономичните вътрешни умни LED ленти Govee Wi-Fi RGBIC PRO SMART превръщат дома ви в дизайнерско бижу. Технологията RGBIC може да възпроизведе 16 милиона цвята и да регулира интензитета на осветлението от 1 до 100%. RGB - 16 милиона цвята, 64 сценични режима, 11 музикални режима и персонализирани цветове. Любителите на по-богати цветови комбинации ще оценят функцията за сегментно управление на цветовете, която предлага технологията RGBIC. Персонализирайте цвета на всеки сегмент от лентата според вашите предпочитания и създайте уникално осветление, което отговаря точно на вашия вкус, настроение и стил. Осветлението разполага с вграден микрофон, който синхронизира светлината с музиката и ритъма, създавайки неповторима атмосфера. Могат да се използват практически навсякъде – в дневната, спалнята, кухнята, работния кабинет и др. Управлявайте настройките на цветовете и интензитета лесно чрез приложението Govee Home (съвместимо с iOS и Android). Получавате достъп до функцията таймер, персонализирани цветове, видео режим, синхронизация с музика и сценични режими. Можете също така да настроите автоматично включване и изключване с таймер, например според времето за сън и събуждане. Гласовото управление е възможно чрез Siri, Amazon Alexa и Google Assistant. Лесен монтаж с помощта на 3M ленти. Лентите могат да се режат и адаптират до желаната дължина. Свързване: Wi-Fi + Bluetooth. Дължина: 10 м. Захранване чрез мрежов адаптер. Съдържание на опаковката: LED лента, 1x мрежов адаптер.
| Източник на светлина | Електричество |
|---|---|
| Тип | LED лента/Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър |
| Място | Всекидневна стая/Офис |
| Функция | Управление чрез телефон/Смарт осветление/Wi-Fi |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Общ светлинен поток | 440 lm |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Производител | Govee |

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност


E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка