
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Дистанционно управление включено в комплекта. Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Настройва се чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS. С функцията RGBW лесно променяте цветовете на светлината, включително бялото. Плавно димиране на осветлението (0-100%). Топла бяла светлина 2700K - студена бяла 6500K. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Настройка на предварително зададени цветове. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон. 6 начина за монтаж: вграждане в окачен таван (2 варианта), повърхностен монтаж (2 варианта), на кабел и в рамка. Аксесоари за монтаж на кабел и в рамка се закупуват отделно. Материал: дървесен фурнир.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Функция | Смарт осветление/Bluetooth/Димиране чрез дистанционно управление |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Дървен декор | Дъб |
| Форма | Квадратен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 21 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 175 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2500 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка









Метал
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност






Дърво
В наличност

Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност






Метал
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност