
202,42 €
395,9 лв.
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 120x30 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 43.39 и с гаранция от 3 години.
| Цвят | Сив |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | DORO Globo |
| Производител | Globo |

Дърво
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличност
















Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност





Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност




Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка



230V
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка