
109 €
213,19 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветителен уред. С помощта на обикновен стенен ключ можете да изберете цвета на светлината (3000/4000/6000K). Вграден енергоефективен LED източник.
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
|---|---|
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 843 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | BRUNO Globo |
| Производител | Globo |







Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка


Дърво
В наличностБезплатна доставка


Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност

Дърво
В наличност





Студено бялa светлина
В наличност




Дърво, топло бяла светлина
В наличност




Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
230V
В наличност



Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка