
Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm бяло + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 173,14 € / 338,63 лв.
- 13.03.2026 г. - 173,14 € / 338,63 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло с дистанционно управление. Възможност за плавно затъмняване, смяна на цвета на светлината или избор между предварително зададени режими. Функция памет - осветителното тяло запомня зададените стойности само при изключване с дистанционното; при изключване с обикновен ключ се връща към първоначалните настройки. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Еквивалент на класическата крушка | 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W, 420 W |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi, SLIMFRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см розово
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 см златисто
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванна плафониера POOL LED/48W/230V 3000/4500/6000K 50x50 см бежова
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см кафяво
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4500/6000K 50x50 cm златисто
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 см 3000/4000/6000K бяло
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED плафон POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm розов
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi-LED Таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm бежово + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 cm розово
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 см, бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - POOL LED таванно осветително тяло, 60W, 230V, 3000/4000/6000K, 50 cm, кафяво
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm розово+ДУ
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см кафяво
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm златно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm кафяво
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 cm бежово
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 см бежово + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 см дървесен декор + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 cm златисто + с дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000-6000K 30 cm кафяво + ДУ
В наличност
Eglo 901514 -LED RGBW повърхностно монтиран таванен панел MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 см бяло + дистанционно управление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
