
Aigostar - LED RGBW Димируем панел за вграждане MESH LED/36W/230V 60x60 см
Студено бялa светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванно осветително тяло, което може удобно да се управлява с дистанционно управление. Може плавно да затемнява, сменя цвета на светлината или да се избира между предварително зададени режими. Паметна функция - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не ги промените. Паметната функция работи само при изключване с дистанционно управление, не с обикновен ключ. При изключване с обикновен ключ се променя цветната температура. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Жълт |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 48 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W |
| Series | POOL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Студено бялa светлина
В наличност


Ширина, височина, дълбочина
В наличност

Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност



Стъкло, метал, топло бяла светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност

Ширина, височина, топло бяла светлина
В наличност


Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност

Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Стъкло, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Пластмаса
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност



Стъкло, метал, височина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност


Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност