
49,17 €
96,17 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично таванно осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерно осветително тяло за вашия дом. Изработено от масивно дъбово дърво с орехов декор. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителното тяло отговаря на изискванията за Eye Comfort - пести и не натоварва очите ви.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Дървен декор | Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех |
| Монтажен отвор | 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm, 150 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Series | WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, WOODY SPOT Lamkur |
| Производител | Lamkur |





Дърво
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличностБезплатна доставка




Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка









Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка







Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
