
127,69 €
249,74 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн и дистанционно управление. Избор на цветна температура: 3000/4000/6000K. Регулируема яркост, функция за нощно осветление и таймер. Варианти на осветление: външен кръг 3000K + вътрешен 6000K, цялото осветително тяло 4000K, външен кръг 6000K + вътрешен 3000K. Вариантът на осветление може да се зададе чрез дистанционното управление.
| Цвят | Сив |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000, 3000-6000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm, 3150 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W |
| Series | MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi, MODERN Brilagi, MODERN MINI Brilagi |
| Производител | Brilagi |



Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка






















Дърво
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка



Метал
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
