Настройка на температурата на светлината
Дистанционно управление
Цена
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Регулируемо таванно осветително тяло с LED технология. Елегантен и изчистен дизайн. Подходящо за поставяне в дневната и спалнята. С дистанционно управление светлината може плавно да се димира, да се променя цветната температура или да се избира между предварително зададени режими на осветление. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Функцията памет работи само при изключване с дистанционното управление, а не с класическия ключ. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000 - 6500K.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 36 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2700 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 185 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| Series | ESTELA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви на потребителите
Настройка на температурата на светлината
Дистанционно управление
Цена




Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка


Метал
В наличност

Дърво
В наличностБезплатна доставка


Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност







Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка


Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност



Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

230V, стоящи
В наличност

Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка

Цифрови будилници
В наличност