
119,42 €
233,57 лв.
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен повърхностно монтиран панел, подходящ за дневна. Материал: дървен фурнир.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Кафяв |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Брой крушки | 1 |
| Входяща мощност | 31 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 285 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 31 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Дъб |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4100 lm |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 31 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Форма | Квадратен |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво, топло бяла светлина
В наличност




Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност


Дърво, ширина, височина
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка















Студено бялa светлина
В наличност


Студено бялa светлина
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


230V, стоящи
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност