
107,32 €
209,9 лв.
Brilagi -LED Димируемо таванно осветително тяло SPIRAL LED/56W/230V 3000/4000/6000K+дистанционно управление
Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 32.92 и с гаранция от 3 години.
| Цвят на светлината | Студено бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2200 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Степен на механична устойчивост | IK02 |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CEILING Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Метал, пластмаса, ширина
В наличностБезплатна доставка


Дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност








Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност

Дърво, ширина, височина
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, топло бяла светлина
В наличност


Дърво, топло бяла светлина
В наличност








Студено бялa светлина
В наличност


Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


230V, стоящи
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност