
Brilagi - LED таванно осветително тяло FALCON WOOD MODERN LED/30W/230V Ø 45 см дърво
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванно осветително тяло с модерен дизайн. Смяна на цвета на светлината стъпково чрез обикновен стенен ключ. Цветна температура: 3000/4000/6000K.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4200 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност