
Brilagi - LED таванно осветително CARVALHO 2xE27/60W/230V дъб Ø37,5 см
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Рамката е изработена от висококачествен дъбов дървен материал.Разсейването на светлината се осигурява от дифузер от масивно .Наличен в кафяво (естественият цвят на дъб).Съвременен акцент за Вашия дом.Подходящ за крушки с фасонка E27.Можете да изберете и вариант OAK SLIM или висящи полилеи.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Дърво |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Цвят | Кафяв |
| Тип | Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Дървен декор | Дъб |
| Series | WOOD CEILING, OAK RING, CEILING5 Lamkur, OAK Lamkur, NATURAL Lamkur, SPARE PART Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Хартия, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни

Хартия, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
В джапанди стил
В наличност
Хартия, скандинавски, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка