
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
История на цените
- 12.05.2026 г. - 78,1 € / 152,75 лв.
- 10.05.2026 г. - 78,1 € / 152,75 лв.
- 18.03.2025 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 18.03.2025 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 16.07.2024 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 13.07.2024 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 12.07.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 11.07.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 28.06.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 26.06.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 13.06.2024 г. - 56,7 € / 110,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Електрическият уред за улавяне на насекоми е универсално устройство за борба с насекоми. Използва се в хранително-вкусовата промишленост, супермаркети, магазини, ресторанти и домакинства. Специална UVA лампа с дължина на вълната 365 nm за по-добро привличане на насекоми. Ефективен обхват до 180 м². Работи без използване на химикали. Не отделя вредни вещества. Безопасен за здравето (безопасен за деца). Здрава конструкция от качествена пластмаса и неръждаема мрежа против насекоми. Лампата е оборудвана с изтеглящ се контейнер, който улеснява отстраняването на насекомите. Уредът може да се постави или окачи (верижка в комплекта). Вграден ключ на страничния панел. Тип лампи: 2 x 20W UVA лампи, лесно сменяеми. Вградени лесно сменяеми стартери, които предпазват лампата от изгаряне. Живот на лампата до 8 000 часа. Захранващ кабел с дължина 1 м. Изходно напрежение: 4500V. Подходящ за вътрешна и външна употреба (не използвайте при дъжд).
Спецификации
| Тип | Капан за насекоми |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Цокъл | G13 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 8000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Series | INSECT Vayox, INSECT TRAP |
| Производител | Vayox |
Подобни продукти


Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK16 - Електрически капан за насекоми UV-A/2x8W/230V 50м²
В наличност
LED електрически уловител за насекоми 3,3 W / 230 V
В наличност
Nedis INKI110CBK18 − Светещ капан за изтребване на комари UV-A/18W/230V 150м²
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2 черен
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/5W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Brilagi - Дезинфектант бактерициден без озон лампа UVC/100W/230V + д.у.
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
