
Потолен лампион OAK 1xE27/60W/230V дъб Ø 27,5 см
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Рамката е изработена от висококачествен дъбов материал. Разсейването на светлината се осигурява от дифузер от масивно матово стъкло. Наличен в кафяво (естественият цвят на дъба). Съвременен аксесоар за Вашия дом. Подходящ за крушки с фасунга E27. Можете да изберете и вариант OAK SLIM или висящи полилеи.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Дъб |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Други |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 1870 lm |
| Series | CARVALHO 35 cm, CARVALHO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, кръгъл
В наличност
Хартия, скандинавски, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Хартия, модерни, 230V
В наличност
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни

Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност

В джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка


