
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
Най-добра цена за последните 30 дни: 82,23 € / 160,83 лв.
История на цените
- 19.05.2026 г. - 82,23 € / 160,83 лв.
- 10.05.2026 г. - 82,23 € / 160,83 лв.
- 12.06.2024 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Електрическият уред за улавяне на насекоми е универсално устройство за борба с насекоми. Използва се в хранително-вкусовата промишленост, супермаркети, магазини, ресторанти и домакинства. Специална UVA лампа с дължина на вълната 365 nm за по-добро привличане на насекоми. Ефективен обхват до 200 м². Работи без използване на химикали. Не отделя вредни вещества. Безопасен за здравето (безопасен за деца). Здрава конструкция от качествена пластмаса и неръждаема мрежа против насекоми. Лампата е оборудвана с плъзгаща се тава, която улеснява почистването на насекомите. Уредът може да се постави или окачи (верижка в комплекта). Вграден ключ на страничния панел. Тип лампи: 3 x 20W UVA лампи, лесно сменяеми. Вградени лесно сменяеми стартери, които предпазват лампата от изгаряне. Живот на лампата до 8 000 часа. Захранващ кабел с дължина 1 м. Изходно напрежение: 4500V. Подходящ за вътрешна и външна употреба (не използвайте при дъжд).
Спецификации
| Тип | Капан за насекоми |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Цокъл | G13 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Среден живот на ресурса | 8000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 60 W |
| Series | INSECT Vayox, INSECT TRAP |
| Производител | Vayox |
Отзиви
Подобни продукти


Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK16 - Електрически капан за насекоми UV-A/2x8W/230V 50м²
В наличност
Nedis INKI110CBK18 − Светещ капан за изтребване на комари UV-A/18W/230V 150м²
В наличност
LED електрически уловител за насекоми 3,3 W / 230 V
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
LED соларен уловител на насекоми 1,3W, 3,7V, IP24, 20 м радиус
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2
В наличност
LED Соларен уред за защита от насекоми LED/4W/3,7V 1800 mAh IPX4 20 м²
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/5W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Книжна етажерка DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/сив
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
