
Aigostar - LED Плафониера LED/12W/230V 3000K Ø 26,3 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Дървен декор | Бор |
| Тип | Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | AUTUMN Lamkur, CEILING1 Lamkur |
| Производител | Lamkur |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Стъкло
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Хартия, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Хартия, модерни, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
В джапанди стил
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка