
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2
История на цените
- 12.05.2026 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 9.10.2025 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Електрически уловител на насекоми с UV флуоресцентни тръби. Без миризма, без пестициди и без вредни химикали. Много тих и безопасен. Съдържа 2x UV флуоресцентни тръби G13/20W. Покритие: 10-100 m². Вграден превключвател отстрани. Устройството може да се постави или да се окачи (верижката е в комплекта). Захранващ кабел с дължина 1,1 m. Степен на защита IP20 - при употреба навън (балкон, тераса, пергола) се препоръчва уредът да се постави на сухо място, където няма да влезе в контакт с вода или прекомерна влага.
Спецификации
| Цокъл | G13 |
|---|---|
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 6000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Тип | Капан за насекоми |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Series | INSECT TRAP Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK18 − Светещ капан за изтребване на комари UV-A/18W/230V 150м²
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK16 - Електрически капан за насекоми UV-A/2x8W/230V 50м²
В наличност
LED електрически уловител за насекоми 3,3 W / 230 V
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/5W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Brilagi - Дезинфектант бактерициден без озон лампа UVC/100W/230V + д.у.
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
