
Ledvance - Плафон ORBIS ПАРИЖ 2xE27/25W/230V кафяв
История на цените
- 25.05.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 26.09.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 20.09.2024 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 15.03.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,78 € / 73,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Ledvance, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други |
| Series | ORBIS PARIS Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Подобни продукти


Japandi таванна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност
Таванна лампа златиста с LED 3-степенен димер 5-светлина - Lejo
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Плафон ЛИОН, ø300, крем, абажур Сами Екрю, 1xE27

Briloner 3175-014 - LED Лампа FREE LED/12W/230V Ø 19 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа месинг с LED 3-степенна димираща 3-светлина - Navara
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Класическа таванна лампа естествена с бяло стъкло - Mesiac
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Плафониера МИРАЖ, ø300, бял мат, 1xE27

Светлокафяво LED осветление за таван ø 30 cm Locarno - Reality
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Плафон OAK SQUARE 2xE27/15W/230V 35x35 см дъб
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Плафон LED + дистанционно управление WHITE APP660
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Плафон ЛИОН, ø300, бял, абажур Сами Бял, 1xE27

Brilagi -LED Димируемо таванно осветително тяло SPIRAL LED/56W/230V 3000/4000/6000K+ДУ
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерен плафон Sienna с бял 34cm IP44 - Walden
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED плафон PILANA LED/24W/230V дъб/бяло 32x32 cm
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Плафон G116-C 40CM WOOD
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа Taupe с бяло 34cm IP44 - Walden
Метал, модерни, 230V
В наличност
Таванна лампа Месинг с LED 3-степенна димируема 4-светлина - Navara
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ръстичен таванен аплик сив 30 см - Drum
Кръгъл
В наличност
Дизайнерски плафон златен с бяло стъкло 2-светлина - Aniek
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Japandi плафон бял с бежово и кафяво 3 светлини - Multi Bida
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Златна таванна лампа 78 см с LED 3-степенна димираща - Rowin
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа синя 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа сива с бяло 38 см вкл. LED димируема RGB - Kanton
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ориенталска таванна лампа естествен цвят - Rob
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност
Eglo 98861 - Лампа MIRLAS 2xE27/9W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Eglo 94508 - LED таванно осветително тяло MASIANO 4xLED/3,3W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа златиста 45 см с LED 3-степенен димер - Rowin
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Плафониера МЕСИНА, ø300, бял мат, 1xE27

Philips - LED регулируемо таванно осветление HANNO LED/24W/230V 2700K бяло
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерна таванна лампа злато с опалово стъкло 5-светлина - Атина
Стъкло, модерни
В наличност
Brilagi - димируемо LED таванно осветително тяло LARIOS LED/72W/230V бяло Ø 59 см + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка