
Индустриален плафон Ръждиво кафяв IP44 2-светлина - Charlois
Стъкло, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | CABEZAS Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Стъкло
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, ретро
В наличност
Стъкло, LED лампи, дърво

Метал, 230V, атипичен

Стъкло, модерни, индустриални
В наличностМодерни, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, LED лампи, дърво


Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Дърво, 230V, кръгъл

Метал, 230V, атипичен


Рустик, дърво

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка