
Brilagi - Електрически улавител на насекоми 2xUV/15W/230V за 80 m2
История на цените
- 26.05.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Електрически уред за улавяне на насекоми с UV флуоресцентни тръби. Без мирис, без пестициди и вредни химикали. Изключително тих и безопасен. Съдържа 2x UV тръби G13/15W. Покритие: 10–80 m². Вграден превключвател отстрани. Устройството може да се постави или окачи (верижка, включена в комплекта). Захранващ кабел с дължина 1,1 m. Степен на защита IP20 - при използване на открито (балкон, тераса, пергола) се препоръчва устройството да се постави на сухо място, където да не влиза в контакт с вода или прекомерна влажност.
Спецификации
| Цокъл | G13 |
|---|---|
| Входяща мощност | 15 W |
| Среден живот на ресурса | 6000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (флуоресцентна лампа) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Тип | Капан за насекоми |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Series | INSECT TRAP Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK16 - Електрически капан за насекоми UV-A/2x8W/230V 50м²
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/5W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Brilagi - Електрически улавител на насекоми 2xUV/15W/230V за 80 m2
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Brilagi - Ултра тънко LED осветително тяло за баня LED/18W/230V Ø 30 см златисто IP54
С IP44
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
